Služby

Výcvik jezdců

Nabízíme individuální výcvikové lekce pod vedením cvičitelky České jezdecké federace s profesionálním přístupem, pedagogickými schopnostmi a maximální snahou splnit očekávání klienta. Naučíme Vás, jak pečovat o koně, základní ošetřovatelskou péči, zájemce o soutěže připravíme na jezdecké zkoušky, zapůjčíme koně a odvezeme Vás na místo konání.

Výcvik koní

Majitelům nabízíme pomoc s výcvikem jejich koní. Pokud nemáte čas nebo schopnosti zvládnout určitou fázi výcviku Vašeho koně, rádi Vám s tímto problémem pomůžeme. Zajistíme ustájení koní v areálu, který využíváme, popřípadě přijedeme za koňmi do Vaší stáje. Spolupracujeme s trenéry ČJF.

Poradenství při výběru koně

Přemýšlíte o vlastním koni? Pomůžeme Vám při výběru vhodného koně, připravíme kupní smlouvu, zajistíme veterinární vyšetření a přepravu koně do Vámi vybrané stáje.

Zprostředkování koupě a prodeje koní

Chybí Vám čas nebo zkušenosti s koupí nebo prodejem koně? Využijte naše zkušenosti a kontakty v jezdeckém světě. Zajistíme inzerci, domluvíme schůzky, předvedeme koně a vy už jen podepíšete připravenou smlouvu.

Dětské oslavy a party

Pořádáte pro své děti a jejich kamarády narozeninovou oslavu nebo party? Chcete vyzkoušet novou atrakci? Zvířata jsou pro děti velmi atrativní zábava a obzvlášť ve chvíli kdy se kromě kontaktu se zvířetem mohou i povozit. Nabízíme odvoz našich poníků přímo na místo Vaší oslavy, profesionální personál se zkušenostmi s dětmi a hravý přístup (soutěže s koňmi). Pro zajištění této aktivity stačí prostor o rozměrech 10*20m nebo cesta bez automobilů. Pokud Vás naše nabídka zaujala, neváhejte nás kontaktovat.

Pořadatelská činnost

Rádi byste ve Vašem areálu uspořádali závody, hobby den nebo chovateslkou akci? Chybí Vám čas, personál nebo zkušenosti? Kontaktujte náš realizační tým, který Vám připraví projekt, zařídí potřebná povolení a v případě zájmu zrealizuje akci na místě.

Přeprava koní

dle individuální dohody za 12Kč/km