Marani - prodán

Nabízíme na prodej tříletého valacha arabského plnokrevníka, narozen v květnu 2008. ryzák s odznaky, KVH 153, ještě roste. Zvyklý na volné ustájení v zimní stáji, chyrakterní kůň, 100% zdravý. Zvyklý na transport, lonžování, sedlo, jezdce již měl na podzim na sobě. Silná kostra a výrazné chody. Valach je vhodný pro sport. K vidění je u Drážďan. Po dohodě zařídíme odvoz do Čech a vyřídíme doklady. Valach má v původu geny dvou černých arabských hřebců: Ansata Exemplar a Shams El Arabi. Celé pedigree najdete zde.

X  X X

Pascal - prodán

8mi letý valach plemene český teplokrevník. Otec Przedswit Klam, matka Cisna Pro (A1/1, po Filippy). KVH 175cm, šiml. Hodný na veškeré ošetřování, přepravu, odchovaný na pastvině, obsednutý až v 5ti letech, po základním výcviku. Pascal vyniká velkou silou odrazu, prostornými chody a příjemným temperamentem. Je vhodný pro parkur, drezuru i všestrannost. Výkonnost parkur "ZL".

Videa ze skokového tréninku můžete vidět zde.
 

X X

Nyreus - prodán

8mi letý valach plemene anglický plnokrevník. Vyšší ryzák (KVH 165cm). Hodný na veškeré ošetřování, přepravu a kováře. Dobře přiježděný (letmý přeskok), výkonnost "Z" parkur. Staré zranění na PP, 4 roky aktivní příprava do nižšího sportu bez zdravotních potíží. Dobře krmitelný, zvyklý na celodenní pobyt ve výběhu. Vhodný na rekreační ježdění (neleká se, nevyhazuje, nehecuje, dobře ovladatelný) a vyjížďky do přírody. Na jízdárně někdy pohazuje hlavou.

videa a vice fotografií zde

X X X

Mersi - prodána

9ti letá klisna plemene český sportovní pony, ryzka, KVH 134cm. 100% hodná na ošetřování, bezproblémová na předpravu a veterinární péči. Výkonnost Z vytrvalost, Z drezura a hobby parkur do 80cm. Klisna je vhodná do chovu, pro výuku začátečníků, na drezurní soutěže a velmi šikovná na skákání (se zkušenějším jezdcem skáče 100cm). Důvodem prodeje je přechod na většího pony. Číslo licence KA1933.

video skoky Mersi

X  X

Zambesi - prodán

Nabízíme na prodej letos dvanáctiletého valacha anglického plnokrevníka. Hnědák s odznaky, KVH 165cm, zdravý, hodný na ošetřování a přepravu. Dobře přiježděný, ochotný na pobídky. Vhodný jako učitel do jezdecké školy nebo spolehlivý rekreační kůň. Na závodech nekoukavý.

X X X

 

Čingischán - prodán

5ti letý valach plemene český teplokrevník v lehčím typu. Otec Mistrál, matka Čita (po Darex). KVH 172cm, ryzák. Hodný na ošetřování, kovaný, bezproblémový ve stádě. Po základním výcviku. Dobře ovladatelný v terénu (i pro mírně pokročilého). Začíná se skokovou gymnastikou, skáče ve volnosti, je ochotný do skoku. Valach vyniká prostornými a elastickými chody.

X X X

 

Stella - prodána

10ti letá klisna, matka chladnokrevná, otec anglický plnokrevník. Hnědka, KVH 165cm. Velmi hodná na ošetřování i transport. Základně přiježděná. Příjemně temperamentní. Vhodná jako rekreační kůň i pro těžšího jezdce nebo jako školní kůň. Vhodná i pro začátečníka, dobře reaguje na pobídky.

X X X

Bayaat - prodán

Arabský plnokrevný valach, červený šiml, narozen 2007. Matka Ubla po Malak z Topolčianského chovu, otec PVA Baahir po Ruminaja Ali (USA). Valach je čerstvě po kastraci, v základním výcviku. Vhodný prozatím na rekreační ježdění, v budoucnu do vytrvalostního sportu. Valach je ustájen u Drážďan v Německu.

X X X

Mokotow - prodán

Valach, anglický plnokrevník, hnědák s KVH 165cm. V minulosti kariéra ve steeplechase. Naprosto zdravý a 100% hodný na ošetřování, veterinu a transport. Přiježděn do "L" drezury + přeskok. Výkonnost v parkuru "ZL". Nezastavuje, neřeší profily. Na jízdárně jemný na pobídky a vhodný i pro začátečníka, v terénu pro zkušeného jezdce (v lotu koní se hecuje). Vhondý do hobby sportu nebo jako školní kůň pro lehčí jezdce.

X  X  X

Roma - prodána

Lipická klisna s vynikajícím původem. Mohutná stavba těla, KVH 165cm. Vhodná na rekreační ježdění, drezurní sport a chov.

X

La-Te-Lo - prodán

Hnědák, valach, narozen v roce 2003 z matky LARUSZ (Landruf) po otci Aldan. Klidný a mohutný kůň s výškou 180cm u nás prošel základním výcvikem a v srpnu 2009 byl prodán na Vysočinu.

X X X

Trik 1 (KF3136) - prodán

Ryzák, valach, narozen v roce 1996. Trik byl zakoupen v říjnu 2007 jako učitel pro Terezu Hrubou. Má výkonnost v parkuru stupně „S“. V květnu 2008 absolvoval se svou majitelkou ZZVJ a do března 2009 se účastnili parkurových soutěží do 120cm. V srpnu 2009 byl Trik prodán z důvodu změny disciplíny jezdkyně. Trika budeme dál vídat v parkurových soutěžích s jezdkyní Terezou Královou v západních Čechách.

X  X X