Jezdecký tábor v Equiclubu Všetice

 
Tábor je určen pro max.12 účastníků ve věku 9-15 let.
 
Místo konáníX
Equiclub Všetice. Tato vesnická usedlost se nachází 35 km jižně od Prahy v malebné
krajině Středního Povltaví a Dolního Posázaví, 15 km od Slapské přehrady, Štěchovic,
Týnce nad Sázavou, ale i od Jílového u Prahy, Benešova či Neveklova.
 
Strava
Je zajištěna 5x denně, včetně pitného režimu. Kuchyně bude domácí, obědy  dovážené. Snídaně i večeře  budou připravovány přímo v penzionu v areálu všetické farmy a účastníci se budou podílet na přípravě jídel.
 
Ubytování
V penzionu máme dvou až čtyř lůžkové pokoje nacházející se  v jedné z hlavních budov. K dispozici budou mít účastníci společenskou místnost s možností promítání, TV a DVD přehrávačem, který budeme využívat pro teoretickou výuku.
 
Program
Jezdecký tábor se koná přímo na farmě, všichni účastníci budou mít možnost seznámit se  s chodem stáje a areálu zblízka a dopodrobna. Od rána, kdy budeme koně společně krmit, vodit do výběhů, čistit (koně i boxy), připravovat koně před ježděním, sedlat, uzdit apod. a to vše pod dohledem zkušených lektorek a cvičitelek. Každý den bude probíhat výuka jízy na koni a to vždy ½ h na jízdárně a ½ h venku v terénu. Na jízdárně mají děti možnost vyzkoušet anglické ježdění, zacvičit si na madlech a podle výkonnosti a dovednosti jezdců i provětrat skokový materiál. To, co se děti naučí na jízdárně, pak snadno přenesou do jízdy v terénu (podle dovedností doprovází jezdce vodič, dohlížející na bezpečnost).
Celý program bude přizpůsoben dovednostem a věku dětí. O hladký průběh se postarají zkušení lektoři a cvičitelé s mnohaletými zkušenostmi s vedením dětí, jezdecké školy a zážitkovými hrami.
X X X X
 
Farma
Rozlehlá farma se nachází v krásné přírodě s možností různorodých vyjížděk. V samotném areálu máme k dispozici osvětlenou pískovou jízdárnu se skokovým materiálem. V případě nepříznivého počasí můžeme využívat halu (též v areálu) s pískovým povrchem (křemičitý písek s geotextílií) o rozměrech 20x45m. V penzionu se nacházípokoje, sociální zařízení, šatny, kuchyň, bufet a klubovna s možností promítání. Na farmě je také prostor pro hry, ohniště s lavičkami. Sprchový kout, kde mohou děti pod dozorem vyzkoušet koupání koně.
 
Personál
Dětem se budou věnovat zkušení lektoři, na výcvikové hodiny bude dohlížet akreditovaný cvičitel ČJF.
 
 
Termín 26.  – 30. 10. 2013, odjezd a příjezd
Rodiče přivezou děti přímo na farmu 26. 10. 2013 v 10:00. Děti budou první den začínat obědem a seznamovacím blokem. Odjezd dětí opět zajistí rodiče 30. 10. 2013 nejpozději mezi 16:00 a 17:00. Poslední den bude končit obědem a svačinou.
 
 
Cena 5.000,-Kč
Cena zahrnuje ubytování 4x, 5dní 5x denně stravu, pitný režim, vycvik na koních, neustálý dohled, program. Cena neobsahuje pojištění. V ceně není zahrnuta doprava na tábor a zpět.

Platbu ve 100% výši je potřeba provést nejpozději 15. 10. 2013 na účet  číslo:
51-5653860297 / 0100, variabilní symbol rodné číslo účastníka.
V případě, že si přejete fakturu nebo příjmový pokladní doklad od občanského sdružení, které tábor pořádá, pošlete prosím Váš požadavek emailem společně s přihláškou a dalšími dokumenty.
 
Doporučené vybavení
 
doporucene_vybaveni.doc
 
Přihláška s prohlášením
 
prihlaska_tabor.doc